Ateliér ukolébavek

Pro rodiče, chůvy, prarodiče

Výuka zpěvu ukolébavek

Nabízím cyklus deseti lekcí výuky ukolébavek pro budoucí maminky, maminky, chůvy a další kdo je může potřebovat.

Zdravotní a uklidňující vliv zpěvu ukolébavek na malé děti je již prokázán i vědecky. Není náhoda, že ukolébavky vždy existovaly ve všech kulturách. Umělě reprodukovaná ukolébavka nenahradí živý zpěv.
Pokud je chcete dětem dopřát, ale žádné neznáte neb si myslíte že byste svým dětem kazili sluch, zvu vás na deset individuálních setkání kde se naučíte přirozenému hezkému a srdečnému, uklidňujícímu až léčivému zpěvu. Postupně se naučíme několik ukolébavek (počet dle vaší možnosti a potřeby). Není třeba se bát, začneme u nejjednodušších a půjdeme jen tak daleko, jak to budete cítit.
Základy zdravého zpěvu jsou nedílnou součástí tohoto cyklu, včetně regeneračního účinku.
Bojíte se, nezazpíváte ani tón ? Připravila jsem možnost začít třídílným cyklem na vyzkoušení, s výukou toho nejjednoduššího - pouze Hou hou a nebo Halí belí. Odejdete s jednou ukolébavkou a můžete se rozhodnout k pokračování dalších dílů :-)
Anna Nosková
Kdy: čas dle domluvy, pouze pravidelně jednou týdně 60 minut během tří měsíců. Kde: V Hýskově, K nádržce 124
Cena individuálního cyklu: 10 setkání celkem 7000,- Kč , 3x75 min. 3 setkání 2400,- Kč. Sleva je možná v tísnivé situaci, neváhejte mi prosím napsat neb zavolat.
Další místa: v berounské Yogaway + 100,- Kč/setkání, u vás doma v Berouně + 200,- Kč
Lépe je přijít bez děťátka, aby mělo ukolébavku spojenou s klidem a jistotou situace doma večer a abyste se zde mohla naprosto zrelaxovat, ale pokud tuto možnost nemáte, není to podmínkou.

Vložte svůj text...